Technisch advies
Waar en wanneer u dat nodig hebt.
Uw zoekterm
Technische ondersteuning

Contactgegevens voor technische ondersteuning

Maandag – Vrijdag 08:00 - 17:00 uur

De hulplijn voor architecten en constructeurs.

  • Wij helpen architecten en constructeurs om effectief tijd en geld te besparen, wat van invloed is op alle fasen van de bouw.
  • Idealiter begint de samenwerking in de voorbereidende fase, bijvoorbeeld in de economische optimalisatie van verankeringsconstructies, de dimensionering van speciale constructies en in ontwerpmetingen.
  • De beproefde fischer software FiXperience is een gewaardeerd hulpmiddel tijdens de voorbereidende fase.

fischer specialisten in het land 

  • Ter plaatse op de bouwplaats ondersteunen we onze klanten. We adviseren en helpen om alle uitdagingen op professionele wijze op te lossen. Trekproeven en bevestigingstests ter plaatse bieden extra veiligheid, vooral bij lastige bouwmaterialen.
  • Voorop lopen, niet alleen op het gebied van veiligheid: we raken samen met onze klanten tot on-site bevestigingsoplossingen die effectief en economisch zijn. De montageprocedures zijn geoptimaliseerd rekening houdend met de algemene voortgang van de bouw.
  • Het trainingsprogramma voor eindgebruikers in overeenstemming met de geldende richtlijnen voor de installatie van verankeringen biedt gerichte ondersteuning voor dagelijkse toepassingen en specialistische kennis.

Technisch commercieel adviseurs

  1. Johan Vet
    06 41421733
    johan.vet@fischer.nl
  2. Remco de Bruin
    06 81091921
    remco.de.bruin@fischer.nl
  3. Dick Postma
    06 20303734
    dick.postma@fischer.nl
  4. Marcel van der Linge
    06 25403182
    marcel.van.der.linge@fischer.nl
  5. Floris de Lange
    06 29065528
    floris.de.lange@fischer.nl
  6. Jurgen van der Lelie
    06 53699924
    jurgen.van.der.lelie@fischer.nl
  7. Jeroen Stukker
    06 51299949
    jeroen.stukker@fischer.nl
  8. Peter Sleenhof
    06 53379125
    peter.sleenhof@fischer.nl
fischer Sales force

Segmentspecialisten

Installatietechniek noord 
Ismail Yeşilay
06 15240021
ismail.yesilay@fischer.nl

Installatietechniek zuid 
Alphons Hoes
06 11805478
alphons.hoes@fischer.nl

Solar 
Willem van Asch
06 53791493
willem.van.asch@fischer.nl

Dak en gevel
Robert van Deuveren
06 81093196
robert.van.deuveren@fischer.nl

OEM
Willem van Asch
06 53791493
willem.van.asch@fischer.nl

Infra
Jörgen van Kouwen
06 53781135
jorgen.van.kouwen@fischer.nl

Betonboor- en zaagbedrijven
Remco de Bruin
06 81091921
remco.de.bruin@fischer.nl

Seismisch
Jurgen van der Lelie
06 53699924
jurgen.van.der.lelie@fischer.nl

Commercieel adviseurs

Alex van Waveren
06 51400631
alex.van.waveren@fischer.nl

John Stevens
06 53247904
john.stevens@fischer.nl

Michiel van Bree
06 42713027
michiel.van.bree@fischer.nl

 

Verkoop binnendienst

035 695 66 66
verkoop@fischer.nl

Oplossingsgericht

  • Ook aan de telefoon zijn onze ingenieurs en technici beschikbaar om vragen te beantwoorden. Ze beschikken over vele jaren praktische ervaring en weten de juiste handelsspecifieke vereisten goed te beoordelen.
  • Voor onze klanten zijn wij een betrouwbare partner als het gaat om bouwmaterialen, belastingen, trekproeven, verankeringsproblemen, goedkeuringen of de constructie van verbindingsdelen.
  • Vragen van vakmensen over inschrijvingen worden door onze specialisten met plezier beantwoord.
  • Voor grootschalige projecten is speciale bevestigingskennis vereist. Op verzoek wordt een van de fischer-experts een integraal onderdeel van het team voor sitebeheer.
sc93-delivery-2