Technisch advies
Waar en wanneer u dat nodig hebt.
Technisch advies
Technische ondersteuning

Contactgegevens voor technische ondersteuning

De hulplijn voor architecten en constructeurs.

  • Wij helpen architecten en constructeurs om effectief tijd en geld te besparen, wat van invloed is op alle fasen van de bouw.
  • Idealiter begint de samenwerking in de voorbereidende fase, bijvoorbeeld in de economische optimalisatie van verankeringsconstructies, de dimensionering van speciale constructies en in ontwerpmetingen.
  • De beproefde fischer software FiXperience is een gewaardeerd hulpmiddel tijdens de voorbereidende fase.

fischer specialisten in het land 

  • Ter plaatse op de bouwplaats ondersteunen we onze klanten. We adviseren en helpen om alle uitdagingen op professionele wijze op te lossen. Trekproeven en bevestigingstests ter plaatse bieden extra veiligheid, vooral bij lastige bouwmaterialen.
  • Voorop lopen, niet alleen op het gebied van veiligheid: we raken samen met onze klanten tot on-site bevestigingsoplossingen die effectief en economisch zijn. De montageprocedures zijn geoptimaliseerd rekening houdend met de algemene voortgang van de bouw.
  • Het trainingsprogramma voor eindgebruikers in overeenstemming met de geldende richtlijnen voor de installatie van verankeringen biedt gerichte ondersteuning voor dagelijkse toepassingen en specialistische kennis.

Technisch commercieel adviseurs

  1. Johan Vet
    +31641421733
    johan.vet@fischer.nl
  2. Remco de Bruin
    +31681091921
    remco.de.bruin@fischer.nl
  3. Dick Postma
    +31620303734
    dick.postma@fischer.nl
  4. Marcel van der Linge
    +31625403182
    marcel.van.der.linge@fischer.nl
  5. Floris de Lange
    +31629065528
    floris.de.lange@fischer.nl
  6. Jurgen van der Lelie
    +31653699924
    jurgen.van.der.lelie@fischer.nl
  7. Jeroen Stukker
    +31651299949
    jeroen.stukker@fischer.nl
  8. Maikel van Niftrik
    +31653746205
    maikel.van.niftrik@fischer.nl
fischer Sales force

Segmentspecialisten

Installatietechniek noord
Gerrit Spaans
+31653729125
gerrit.spaans@fischer.nl  

Installatietechniek zuid 
Alphons Hoes
+31611805478
alphons.hoes@fischer.nl

Solar 
Cor Lems
+31653781134
cor.lems@fischer.nl

Willem van Asch
+31653791493
willem.van.asch@fischer.nl

Dak en gevel
Robert van Deuveren
+31681093196
robert.van.deuveren@fischer.nl

OEM
Willem van Asch
+31653791493
willem.van.asch@fischer.nl

Infratechniek
Jörgen van Kouwen
+31653781135
jorgen.van.kouwen@fischer.nl

Betonboor- en zaagbedrijven
Remco de Bruin
+31681091921
remco.de.bruin@fischer.nl

Seismisch
Jurgen van der Lelie
+31653699924
jurgen.van.der.lelie@fischer.nl

Accountmanagers distributie

Regio noord
Alex van Waveren
+31651400631
alex.van.waveren@fischer.nl

Regio midden
John Stevens
+31653247904
john.stevens@fischer.nl

Regio zuid
Michiel van Bree
+31642713027
michiel.van.bree@fischer.nl

 

Verkoop binnendienst

035 695 66 66
verkoop@fischer.nl

Oplossingsgericht

  • Ook aan de telefoon zijn onze ingenieurs en technici beschikbaar om vragen te beantwoorden. Ze beschikken over vele jaren praktische ervaring en weten de juiste handelsspecifieke vereisten goed te beoordelen.
  • Voor onze klanten zijn wij een betrouwbare partner als het gaat om bouwmaterialen, belastingen, trekproeven, verankeringsproblemen, goedkeuringen of de constructie van verbindingsdelen.
  • Vragen van vakmensen over inschrijvingen worden door onze specialisten met plezier beantwoord.
  • Voor grootschalige projecten is speciale bevestigingskennis vereist. Op verzoek wordt een van de fischer-experts een integraal onderdeel van het team voor sitebeheer.
cd-cd44994c-wskhj